Noclegi w Lublińcu

Jakość za cenę, która ucieszy kieszeń twojego szefa.

Rezerwacja

  Image 1

  Oferta dla biznesu

  Po wyczerpującym dniu, spędzonym na spotkaniach biznesowych, zepewnimy Państwu wypoczynek w wygodnych i przestronnych pokojach. Oferujemy korzystne warunki dla firm.

  Image 2 1

  Oferta dla gości

  Na naszych gości czeka atrakcyjna oferta. Mogą Państwo liczyć na doskonale przygotowaną na Państwa przyjazd obsługę hotelową. Do dyspozycji mamy 15 eleganckich pokoi.

  noclegi lubex

  O mieście Lubliniec

  Lubliniec położony jest nad rzeką Lublinicą w dolinie Małej Panwi. Jest miastem w województwie śląskim, usytuowanym w jego północno-zachodniej części.

  Witamy w Lubex

  Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia i skorzystania z naszej oferty.

  Lubex położony jest w centrum miasta Lubliniec. Usytuowanie sprawia, że trafisz do nas szybko i bez utrudnień, niezależnie od tego czy podróżujesz samochodem, czy pociągiem. Perfekcyjne położenie naszego obiektu (Skrzyżowanie dróg głównych Częstochowa – Opole, Poznań – Katowice przy rondzie Opolczyka) nie tylko gwarantuje Ci łatwy dojazd, ale także możliwość bezproblemowego dotarcia do każdego ciekawego miejsca Lublińca.

  Po wejściu do naszego obiektu, przywita Cię przestronny hol hotelowy i miła obsługa. W ramach usług hotelowych oferowanych przez Lubex oferujemy Państwu piętnaście komfortowych pokoi, które sprawią że nocleg zaliczysz do najlepszych w swoim życiu! Każdy pokój hotelowy wyposażony jest w płaski 32” telewizor, telefon i dostęp do internetu. Rano natomiast będzie na Ciebie czekać smaczne, zdrowe śniadanie.

  Lubex to nie tylko wygodne i niedrogie noclegi!
  Nasza dodatkowa oferta z pewnością przypadnie do gustu osobom aktywnym, którzy po dobrze przespanej nocy będą chcieli wybrać się na nordic walking do naszych malowniczych lasów, czy też wypożyczyć rower, by przejechać chociaż cześć ze 120km oznakowanych tras rowerowych, które posiada Lubliniec. Jeżeli jednak pogoda nie dopisze, zawsze możesz skorzystać z treningu fitness, siłowni lub kręgielni.

  Aktualne promocje

  st-andrews-day-2927863_960_720

  Andrzejki

  Zapraszamy do Nas!
  Na Andrzejki 2018 obniżamy cenę pokoi o 10%.
  Wystarczy przy rezerwacji podać hasło „ANDRZEJKI”.
  Promocja obejmuje tylko nowe rezerwacje.

  Zapraszamy do skorzystania z tanich noclegów w centrum Lublińca.

  U nas wyśpisz się komfortowo a rano zjesz pyszne śniadanie.

  Opinie o nas

  Zapraszamy do nas!

  recepcja noclegi lubliniec lubex
  Udogodnienia

  Lokalizacja w centrum miasta

  Lokalizacja w centrum miasta

  Śniadanie w cenie

  Śniadanie w cenie

  Bezpłatny parking

  Bezpłatny parking

  Darmowe Wi/Fi

  Darmowe Wi/Fi