„LUBEX” GWARANCJĄ ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA

„LUBEX” GWARANCJĄ ZDROWIA I BEZPIECZEŃSTWA

Lubex Covid

Drodzy Goście!

Po długiej przerwie możemy widzieć Was znowu w naszych progach. Luzowanie obostrzeń spowodowanych pandemią COVID – 19 sprawia, że oferujemy naszą hotelową infrastrukturę z pełnym zabezpieczeniem dbałości o zdrowie. Jak poprzednio, tak i teraz, gwarantujemy dostęp do skutecznych środków dezynfekcyjnych, także tych sporządzonych zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia oraz typu BIO. Pozostawiamy je do dyspozycji naszych Gości zgodnie z ich indywidualnymi preferencjami. W recepcji dostępne są ponadto maseczki antywirusowe.

Posiłki dostarczamy bezpośrednio do pokoju, ograniczając zbędne w tym wypadku kontakty i umożliwiając zachowanie koniecznego dystansu. Śniadania wliczone są w cenę, natomiast inne posiłki zamówić można w recepcji ( forma cateringu). Nasza recepcja czynna jest całą dobę, zapewniając profesjonalną opiekę i pomoc.

W pokojach również znaleźć będzie można środki dezynfekcyjne. Część pomieszczeń odmalowana została specjalnymi farbami lateksowymi wychodzącymi naprzeciw reżimowi sanitarnemu. Codziennie sprzątane pokoje posiadają ponadto niezależny system wentylacyjny.

Wszystkie nasze działania są wyrazem szczególnej troski o naszych Gości, bo jakość świadczonych usług zawsze znajduje się w centrum naszej uwagi. Dzieje się tak szczególnie teraz, w czasach pandemii. Obrazuje to zamieszczony obok projekt graficzny. „Tarcza naszych działań” przeciwdziała ekspansji koronawirusa, gwarantując miły i bezpieczny wypoczynek.